گروه فناوران مِهصا فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۸۸ با تمرکز بر روی انتقال تکنولوژی و خدمات مهندسی در زمینهای اندازه برداری و کنترل ابعادی غیر تماسی آغاز نموده است.

این شرکت با توجه به تجربه فعالیت در زمینه های نوین ساخت و تولید با بهره گیری از فرآیندهای ساخت افزایشی و قالبسازی سریع در صنایع مختلف، اقدام به ارائه خدمات مهندسی معکوس و تهیه نقشه های اجرایی ساخت برای صنایع مختلف نظیر نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و…..نموده است.

این مجموعه با عنایت خداوند متعال و اتکا به دانش و تجربه کارشناسان مجرب خود و همچنین آزمایشگاه مجهز اندازه برداری و کنترل ابعادی نظیر اسکنرهای سه بعدی اپتیکال و لیزری آماده ارائه خدمات پیشرفته و سریع به صنایع محترم کشور است.

ارائه خدمات فتوگرامتری و اسکن سه بعدی در سایت و محل پروژه و انجام پروژه های ابعادی بزرگ و مجموعه هایی که امکان جا به جایی ندارند از قابلیتهای این مجموعه می باشد.

گروه فناوران مِهصا با دارا بودن نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات اندازه برداری، اسکنر های سه بعدی و لوازم جانبی از شرکت معتبر بین المللی آمادگی خود را جهت تجهیز آزمایشگاه های اندازه برداری شرکت ها و مجموعه های صنعتی اعلام می دارد.

کارشناسان و متخصصان مجرب این مجموعه نیز همواره آماده ارائه مشاوره و بازدید از پروژه های فعال مجموعه های صنعتی و همچنین ارائه راهکارهای اجرایی در زمینه های اندازه برداری، کنترل ابعادی، مهندسی معکوس، اسکن سه بعدی و تهیه نقشه های اجرایی می باشند.